3 styczeń 2022

Bezpiecznie w Sylwestra i Nowy Rok

fot. KPP w Wyszkowie
Biorąc pod uwagę policyjne statystyki, to zdecydowanie można powiedzieć, że ostatni dzień starego roku i pierwszy nowego 2022 należy uznać za spokojny. Wzmożone patrole dały wymierny efekt. Nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń kryminalnych, ani też poważnych wypadków drogowych. Co prawda mundurowi przeprowadzili kilkadziesiąt interwencji, natomiast biorąc pod uwagę liczbę osób świętujących przywitanie Nowego Roku było bezpieczne. Dziękujemy mieszkańcom za tak odpowiedzialne zachowanie.
REKLAMA

Sylwester i Nowy Rok to dni, w które do pracy zawsze zaangażowanych jest większa ilość policyjnych patroli. Nie inaczej było w tym roku. Zwiększona liczba policjantów była obecna na zarówno na drogach, w rejonach lokali gastronomicznych oraz osiedlach mieszkaniowych.

Pomimo przeprowadzonych kilkudziesięciu interwencji związanych głównie z zakłócaniem spokoju oraz rodzinnych kłótni to bilans przywitania Nowego Roku jest jak najbardziej pozytywny. Na terenie Wyszkowa, jak i powiatu wyszkowskiego nie odnotowano poważnych zdarzeń kryminalnych, ani też wypadków drogowych.

Odpowiedzialnie do świętowania tej wyjątkowej nocy podeszło większośc kierowców. Niestety pomimo wielu kontroli trzeźwości aż 3 kierowców zdecydowało się na jazdę na podwójnym gazie.

 

kom. Damian Wroczyński

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wyszkowie