18 kwiecień 2024

Najpierw ukradli rower, a potem sprzedali go w lombardzie

zdjęcie: Najpierw ukradli rower, a potem sprzedali go w lombardzie / pixabay/8368446
Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 40 i 29-latka - podejrzanych o kradzież roweru spod jednego z wyszkowskich sklepów. Policjanci odnaleźli rower w lombardzie. Jak się okazało został on przez mężczyzn sprzedany. Właścicielka roweru nie kryła radości z odnalezienia jednośladu.

We wtorek (16.04) wyszkowscy funkcjonariusze zostali powiadomieni przez jedną z mieszkanek Wyszkowa, o kradzieży roweru spod jednego z lokalnych sklepów. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego natychmiast przystąpili do realizacji czynności związanych z odzyskaniem roweru. Jak ustalili, nikczemny czyn kradzieży został zarejestrowany przez monitoring, a podejrzani o jego dokonanie, znajdują się w pobliżu miejsca zdarzenia. Mundurowi natychmiast zatrzymali 40 i 29-latka, mieszkańców gminy Wyszków. Z tego, co mężczyźni przekazali policjantom wynikało, że sprzedali rower do jednego z miejscowych lombardów. Funkcjonariusze potwierdzili ten fakt i zabezpieczyli rower. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik

źródło: policja.pl (Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik)