20 kwiecień 2021

Agresję wyładował na autobusowym przystanku

fot. KPP w Wyszkowie
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Rząśnik, który zwoją złość wyładował na przystanku autobusowym. 27-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Długosiodła i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.
REKLAMA

Dyżurny wyszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wyładowuje agresję niszcząc przystanek autobusowy w miejscowości Plewica. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Posterunku Policji w Długosiodle, którzy potwierdzili zgłoszenie i ujawnili uszkodzoną metalową wiatę przystankową. W trakcie podjętych czynności śledczych funkcjonariusze ustalili, że podejrzewanym sprawcą przestępstwa jest 27—letni mieszkaniec gminy Rząśnik. Policjanci natychmiast podjęli działania do ustalenia miejsca przebywania agresora. Jeszcze tego samego dnia 27-latek trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania miał blisko 1,5 promila alkoholu.

Zebrany materiał dowodowy w sprawie pozwolił śledczym na przedstawienie mieszkańcowi gminy Rząśnik zarzutu uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Damian Wroczyński

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wyszkowie