Zginął młody kierowca. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscy tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło dziś rano w Porębie. 20- letni mężczyzna zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Młody kierowca zginął na miejscu. Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze.

Około godziny 6:40 dyżurny wyszkowskiej komendy został powiadomiony o tym, że w lesie przy drodze W694 w miejscowości Poręba, leży na dachu pojazd osobowy. Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe. Na miejscu zdarzenia, mundurowi wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora,ponieważ jak się okazało, kierujący oplem 20-latek z gminy Wyszków, z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Siła zderzenia była tak duża, że kierowca zginął na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik / KPP Wyszków

źródło: policja.pl (Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik / KPP Wyszków)

2024-09-15 18:00