3 styczeń 2022

Pechowy początek roku dla poszukiwanych do odbycia kary więzienia. Pierwszy mężczyzna został zatrzymany tuż po północy w Sylwestrową noc

fot. KPP w Wyszkowie
Profesjonalnie przeprowadzone działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie oraz Posterunku w Długosiodle pozwoliły na zatrzymanie dwóch osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Pierwszy z nich został zatrzymany chwilę po północy w Sylwestrową noc.
REKLAMA

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Tego rodzaju osoby rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Często celowo ukrywają się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub wydłużyć wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem.

Tylko w sobotę wyszkowscy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności.

Pierwszy poszukiwany został zatrzymany przez wyszkowską patrolówkę w Sylwestrową noc chwilę po godzinie 1, był to 50 - letni mieszkaniec gminy Wyszków. Drugi z poszukiwanych mężczyzn został ujęty na terenie gminy Rząśnik o godzinie 19.Tym razem w ręce policjantów z Długosiodła wpadł 29-letni mieszkaniec gminy Michałowo (pow. białostocki).

To kolejny raz kiedy to dzięki skutecznym działaniom policjantów osoby nie unikają odpowiedzialności karnej.

 

kom. Damian Wroczyński

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wyszkowie