3 wrzesień 2020

O krok od tragedii. Samochód wpadł rzeki

fot. KPP w Wyszkowie
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w ostatni dzień wakacji w Ślubowie. Samochód osobowy wpadł rzeki i zniknął pod taflą wody. O dużym szczęściu może mówić kierowca jak i pasażer, którym udało się wydostać z tonącego pojazdu. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów oraz koncentrację na drodze.
Koronawirus
mazowieckie
11939
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Do zdarzenia doszło 31 sierpnia około godziny 19.00 w Ślubowie. Dwóch mężczyzn podróżujących samochodem osobowym z nieustalonych przyczyn zjechało z drogi wprost do rzeki Fiszor. Mężczyźni mogą mówić o dużym szczęściu, ponieważ udało im się opuścić pojazd nim ten w całości zniknął pod taflą wody. Teraz wyszkowscy policjanci ustalają okoliczności i przebieg tego poważnie wyglądającego zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że brawura za kierownicą, chwila zagapienia, lub zlekceważenia znaków może mieć dla nas tragiczne konsekwencję. Również kierowanie na „podwójnym gazie” jest złym pomysłem. Pijani kierowcy to śmiertelne niebezpieczeństwo na drogach.

 

kom. Damian Wroczyński

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
11939
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wyszkowie