6 sierpień 2020

Nie ustąpił pierwszeństwa – spowodował wypadek w Dębinkach

fot. KPP w Wyszkowie
Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala – to bilans wypadku drogowego do którego doszło rano w Dębinkach. Kierowcy samochodów byli trzeźwi, ale sprawca zdarzenia drogowego nie miał prawa jazdy, bo stracił je za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
Koronawirus
mazowieckie
11644
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Do groźnego wypadku drogowego doszło dziś przed godziną 7.00 na skrzyżowaniu ulicy Pałacowej i Długiej w Dębinkach. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, którzy wspólnie z technikiem kryminalistyki pracowali na miejscu wynika, że 24-letni kierowca hondy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu oplowi czym doprowadził do zderzenia samochodów. Kierowcy byli trzeźwi. W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze ustalili, że 24-latek z gminy Jadów nie posiada prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane na rażące przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym .

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala zostały przewiezione 3 osoby.

Kolejny raz apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie się do znków drogowych. Zbyt szybka jazda, pośpiech i brak koncetracji może doprowadzić do tragicznego zdarzenia drogowego.


kom. Damian Wroczyński

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
11644
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wyszkowie