12 styczeń 2022

Kradła w drogerii została zatrzymana

fot. KPP w Wyszkowie
34-letnia mieszkanka gminy Długosiodło usłyszała zarzut kradzieży, której dopuściła się w jednej z wyszkowskich drogerii. Kobieta została ujęta przez pracowników sklepu, a następnie przekazana interweniującym policjantom. Łupem 34-latki padły m.in. kosmetyki o wartości ponad 1 tys. złotych. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Do kradzieży doszło w poniedziałek po godzinie 12.00 w jednej z wyszkowskich drogerii w centrum miasta. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o ujęciu przez pracowników kobiety, która w torbie wyniosła ze sklepu kosmetyki oraz artykuły drogeryjne na łączną kwotę ponad 1300 zł. Po przybyciu na miejsce policjanci wylegitymowali podejrzewaną sprawczynię. Mieszkanka gminy Długosiodło nie przyznawała się do zarzucanego jej czynu. Policjanci sprawdzili jej torbę w której znaleźli ponad 20 artykułów pochodzących ze sklepu m.in. perfumy, kosmetyki do włosów, cienie do powiek, zestaw do wybielania zębów, sztuczne rzęsy, a nawet odświeżacz do powietrza.

34-latka została zatrzymana i trafiła na komendę. Po nocy spędzonej w policyjnej celi śledczy przedstawili kobiecie zarzut kradzieży do którego się przyznała.

Teraz o losie 34-latki zdecyduje sąd. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

kom. Damian Wroczyński

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wyszkowie