30 kwiecień 2024

Tragiczny wypadek w Chrzczance Folwark

zdjęcie: Tragiczny wypadek w Chrzczance Folwark / fot. KPP w Wyszkowie
Wyszkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają i badają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Chrzczanka Folwark. Na skutek zdarzenia drogowego, śmierć poniósł kierujący skodą, 57- letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Dzisiaj (30.04) około godziny 13:15 dyżurny wyszkowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym zaistniałym w miejscowości Chrzczanka Folwark. Na miejsce natychmiast udali sie funkcjonariusze. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobową skodą, 57-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pomimo prowadzonej reanimacji na miejscu zdarzenia drogowego, nie udało się uratować życia mężczyzny.

W trosce o bezpieczeństwo na drodze policjanci apelują do wszystkich kierujących aby pamiętali o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, jak również zachowywali bezpieczną odległości od pojazdu poprzedzającego. Pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie oraz o nie przecenianiu własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami.

Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik/ KPP Wyszków

źródło: policja.pl (Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik/ KPP Wyszków)

2024-09-15 18:00